Momentálně nemáme volná koťátka :-)

 

Více fotek z minulých vrhů najdete na mém fb: www.facebook.com/marketa.tomcalova

 

 

 

koťátka

Koťátka z naší stanice budou do vašich domovů odcházet nejdříve ve věku 13 týdnů, budou plně očkovaná, pravidelně odčervovaná, čipovaná, s kupní smlouvou a malou výbavičkou do začátku.

Pokud máte opravdu skutečný zájem o koupi tohohle krásného tvorečka, zašlete nám nějaké informace o sobě.Koťátkům sami vybíráme nové domovy, přejem si aby se naše malé lásky dostaly jen do vynikajících rukou!

Všechna koťátka z naší chovatelské stanice odchází do nového domova  s průkazem původu (PP),což NEZNAMENÁ že budoucí majitel musí chodit na výstavy.Pokud si pořídíte koťátko na mazlíčka,na žádné výstavy nejezdíte,kupujete ale zdravé kotě po výborných rodičích a máte jistotu,že vám z koťěte vyroste zdravý jedinec který bude i v dospělosti odpovídat standartu plemene jaké jste si vybrali!

Každé koťátko je osobnost a každé má naprosto jiný vzhled (propozice), proto má také každé kotě svoji hodnotu a tudíž ceny za miminka nejsou jednotné!!Cena se odvíjí od toho jestli chcete koťátko na mazlíčka nebo do chovu,dále pak jakou má kotě barvu,jaké má oči,jestli jde o kočičku nebo kocourka.Cenu sdělujeme jen vážným zájemcům.

Vysvětlivky:

1.Kotě tzv. na Mazlíka

-jeho koupě je podmíněna kastrací do 1. roku života,poté co nový majitel dodá doklad o provedené kastraci, bude mu zaslán originál PP.Takové kotě není určené k chovu!!Jeho cena je výrazně nižší.

2.Kotě do chovu

-je prodáno s originálem PP a je možné jej použít k chovu koťat s PP.Odchovávání koťat bez průkazu původu je zakázáno!!Cena takového koťátka je podstatně vyšší než kotěte na mazla.

 

VOLNÉ/for sale

-Toto kotě je volné a je na prodej

REZERVOVÁNO/reserve

-na kotě byla zaplacena záloha,bude rezervováno do doby kompletního zaplacení ceny kotěte,záloha je nevratná!

PRODÁNO/sold

-toto kotě je prodáno

Vyhrazujeme si právo odmítnout jakéhokoliv zájemce o kotátko bez udání důvodu!